Connect with us

دایود لیزر یا لیزر دایود

همه چیزهایی که باید بدانید قبل از تلاش برای حذف موهای لیزر

Published

on

لیزر

اصلاح، برداشتن، اپیلاسیون … همه اینها زمان میبرند، اما برای افرادی که ترجیح میدهند پوست صاف و بدون مو را داشته باشند، ممکن است به نظر میرسد تنها گزینه های موجود هستند. با این حال، اگر بخواهید پول کمی اضافی بدهید، می توانید به جای یک نتیجه دائمی انتخاب کنید: حذف موی لیزر. این روش با تکنولوژی بالا از نور برای از بین بردن فولیکول استفاده می کند .

ما از بعضی از جوانب مثبت خواستیم تا قبل از اینکه این روش انجام شود، اطلاعاتی را که لازم است بدانید از بین ببرید.

1. حذف موی لیزر به نظر نمی رسد.

هر سرویسی با کلمه “لیزر” در نام آن ممکن است به نظر بیرحمانه باشد، اما در واقع بسیار ساده است. دکتر مارگاریا لولیس متخصص پوست نیویورک می گوید: “انرژی لیزر توسط رنگدانه در فولیکول مو به دست می آید و موجب تخریب ریشه می شود.” هنگامی که ریشه نابود می شود، می تواند موهای بیشتری تولید کند.

2. سه لیزر اصلی وجود دارد.

به گفته راشل شاروف، استاد برجسته لیسانس Skintology Skin و Laser Centre، در اینجا یک پیشگویی سریع از محبوب ترین نوع لیزر است:

دیود: لیزر دیود برای پوست نور و تاریکی بسیار موثر است.

الکساندریت: این لیزر سریع ترین نوع لیزر است و برای درمان مناطق بدن بزرگتر در میان بیماران که دارای رنگ های روشن و زرد هستند، بهترین کار می کند.

Nd: YAG: این لیزر طولانی پالس را می توان با خیال راحت بر روی تمام انواع پوست، از جمله پوست برنزه استفاده کرد. در مقایسه با انواع دیگر لیزرها برای موهای سبک یا موثر کمتر است.

3. حذف موی لیزر بهترین کار در چهار حوزه است.

در حالی که حذف موی لیزر می تواند بر روی هر بخش بدن که مایل به حذف مو از آن هستید، آن را به خصوص در مناطق بیکینی، لب، چانه و زیر حشرات موثر است.

4. افرادی که دارای موهای ضخیم، درشت و تاریک هستند بهترین کاندیداها برای حذف لیزر مو هستند.

شاروف توضیح می دهد که اگر شما موهای تیره داشته باشید و تا کنون با این که چگونه می توان آن را خسته کننده بود، زمانی که به رشد و برداشت می انجامید ناراحت می شود: “لیزر به رنگدانه یا رنگ در فولیکول مو جذب می شود.”

به گفته این، می تواند به طور کامل بر روی موهای ضخیم تر کار کند. دکتر برنور آرل، مدیر آزمایشگاه زیبایی خانوار، که تجربه شخصی خود را با لیزر دارد، توضیح می دهد: “برخی موها فقط بسیار مقاوم هستند و گاهی اوقات جدید به دلیل تغییرات هورمونی یا سایر لامپهای مو در طول دوره درمان فعال می شوند. برداشتن مو.

5. شما باید از مصرف داروهای خاصی استفاده نکنید.

درست همانطور که با موم، این درمان مراقبت از پوست با بعضی از داروها ناسازگار است. شاروف هشدار می دهد: “هر نوع داروئی که حساسیت به نور دارد حداقل یک هفته قبل از درمان باید متوقف شود. او همچنین یادآوری می کند که اکثر آنتی بیوتیک ها می توانند حساسیت به نور داشته باشند، بنابراین اگر عفونت دارید، ممکن است چند هفته طول بکشد.

دکتر آرل می گوید: “بیماران نباید از مراقبت های پوستی با فعالیت های قوی مانند رتینوئید و اسیدهای هیدروکسیل استفاده کنند.” این ترکیبات می توانند سبب بروز سلول های پوستی شوند، پوست را در معرض آسیب پذیری خورشید قرار می دهد و باعث تحریک در طول دوره درمان می شود. اگر مطمئن نیستید که آیا دارو شما می تواند بر ریزش موی لیزر شما تأثیر منفی داشته باشد، قبل از آن با دکتر خود مشورت کنید.

6. بعد از 6 تا 8 درمان، نتایج واقعی خواهید یافت.

دکتر لولیس می گوید: همه متفاوت است، بنابراین میزان جلسات هر فرد متفاوت است. او توضیح می دهد که “حذف موهای لیزر هنگامی کار می کند که مو در نرخ رشد فعال خود قرار دارد.” بخش های مختلف بدن دارای نرخ های رشد متفاوت هستند و بنابراین بسته به اینکه شما در معرض درمان هستند طول می کشد و یا کوتاه تر می شود، اما Sharoff می گوید که اکثر مشتریان نیاز به طور متوسط ​​6 تا 8 درمان برای حذف موهای کامل دارند.

7. شما باید در هر جلسه شرکت کنید.

دکتر لولیس هشدار می دهد: “یکی از بزرگترین اشتباهات مردم این است که مقدار لازم جلسات را کامل نکنیم.” “هنگامی که رشد موها کاهش می یابد، بیماران از طریق آن عمل نمی کنند.” اگر واقعا میخواهید درمانتان موثر باشد، به پزشک خود گوش کنید – بهترین آنها را میشناسند.

8. نباید دردناک باشد.

دکتر لولیس می گوید: “با بی حوصلگی، باید راحت باشد،” دکتر لولیس می گوید که احساس می کند که “یک گروه لاستیکی پوست را لمس می کند”، در حالی که شاروف یادآور می شود که بیشتر مشتریانش آن را به عنوان یک لرزه خفیف و گرم توصیف می کنند.

9. نگران نباشید اگر شما در دوره خود هستید.

شاروف می گوید بر خلاف موم بیکینی، شما نباید در طول دوره خود درمان خود را لغو کنید. او توضیح می دهد: “بسیار مهم است که با روش های درمان هماهنگ باشید. بنابراین، حتی اگر یک زن در سن بیکینی خود را تمیز و منظم کند، ما فقط می خواهیم که روزی از درمان با آن استفاده می کند.”

10. قبل از قرار ملاقات شما باید چیزی را که لازم دارید انجام دهید: تراشیدن.

“ما از شما می خواهیم که منطقه ای را که قبل از آن درمان می کنید را بشویید تا لیزر بتواند به ریشه مو نفوذ کند – موها را روی پوست یا خارج از پوست هدف قرار ندهید یا از آن خارج نشوید،” شاروف می گوید. او درمورد جنبه اصلاح این کار آمادگی به دلایل خاصی توضیح داده است: “شما نباید یک ماه قبل از جلسه خود موهای مو، مو و مو را سفید کنید، زیرا ریشه نیاز دارد تا باقی بماند تا لیزر موثر مو را نابود کند ”

گیلت
ژیلت ونوس روتوش زنان سبز فوق العاده صاف – 1 دسته + 2 پر کردن مجدد [زهره زهره (سبز)]
amazon.com
9.89 دلار
فروشگاه فروشگاه

11. بعد از درمان شما باید SPF را به منطقه تحت تاثیر قرار دهید.

پس از جلسه شما، اجتناب از قرار گرفتن در معرض آفتاب توصیه می شود و استفاده از یک کرم ضد آفتاب مانند کیهل فعال ضد آفتاب محافظ لوسیون آب سبک برای صورت و بدن (29 $، kiehls.com) بسیار توصیه می شود. (اما آره، شما قبلا از کرم های ضد آفتابی استفاده می کنید، درست است؟) دکتر آرال همچنین یادآور می کند که هر رشد مو بین جلسات باید تراشیده شود – نه مومی و یا رشته ای.

12. هر جلسه هزینه ها بین 50 تا 300 دلار است.

قیمت شما در هر جلسه از ریزش مو لیزر می تواند از ارائه دهنده به ارائه دهنده متفاوت باشد، اما دکتر لولیس می گوید می تواند بسته به اینکه کدام قسمت بدن شما مو را از بین می برد، متفاوت باشد.

با توجه به چند جلسه اغلب لازم است به طور کامل توقف رشد مو، این دقیقا یک درمان ارزان نیست. اما اگر دوست دارید پوستی بدون پوست داشته باشید، تصور کنید با استفاده از تیغه یا استفاده از موم برای بقیه زندگی خود به سالن خود بپردازید – زمانی که شما فکر می کنید که چقدر این همه هزینه، لیزر مو را می توان بیشتر به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت شناخت. علاوه بر این، برخی از ارائه دهندگان خدمات بسته هایی را برای مشتریانی که چند جلسه را در یک زمان خرید می کنند، ارائه می دهند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در مورد هر یک از موارد ویژه موجود در آن بپرسید.

13. چند خطر وجود دارد.

در حالی که حذف لیزر موی درمان امن است، دکتر لولیس یادآور می شود که خطر سوزش وجود دارد، در حالی که FDA می افزاید که تاول زدگی، تغییر رنگ، قرمزی و زخم نیز عوارض جانبی بالقوه است. همچنین ممکن است که موهای شما دوباره رشد کنند، که دکتر آرل می گوید ممکن است برای درمان موهای جدید در حالت خفیف نیاز به درمان سالانه داشته باشد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دایود لیزر یا لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود (HS-810)

Published

on

دستگاه لیزر دایود (HS-810)
دستگاه لیزر دایود (HS-810)
Product Description

دستگاه لیزر دایود (HS-810)

DiodeLaser HS-810 Portable Lasers and light sources use the principle of selective photothermolysis to eliminate hair and its potential regrowth without damaging the surrounding skin. During a laser hair removal treatment, light passes through the skin and is absorbed by the melanin in the hair shaft. This absorption raises the temperature of the hair follicle and thermally destroys the cells responsible for regrowth. The attributes of the light (wavelength, pulse duration and power) are chosen to ensure damage to these cells and not to the rest of the skin.

دستگاه لیزر دایود (HS-810)

DiodeLaser HS-810 Portable

Apolo provides two great options for hair removal, both providing Apolo’s painless hair removal technology.
If your practice is looking to add hair removal along with several other aesthetic treatments, the normal IPL system’s SHR handpiece is an ideal fit for your needs.
If your business is looking for a dedicated hair removal machine, then the 810nm diode laser hair removal system with SHR mode is ideal for your location.
Either solution enables you to provide Apolo’s patient-friendly Pain-Less, Hair-Free hair removal procedures.

Key advantages for physicians DiodeLaser HS-810 Portable

 

  • two combined technology(single pulse,long pulse width,high energy and multi pulse, short pulse width, low energy, similar to Alma laser hair removal technology) – virtually painless laser hair removal
  • Permanent hair reduction of all pigmented hair on 1-6 skin types
Key advantages for patients DiodeLaser HS-810 Portable
  • Comfortable treatment
  • Effective permanent reduction of hair
  • Minimal risk of side effects

Specifications of Floor Standing Permanent 810nm Diode Laser Hair Removal Equipment (Hs-811):
1) Laser Type: Cw, Gaalas Diode Laser Array.
2) Wavelength: 810 – 5nm.
3) Input Power: 1800W.
4) Laser Output Power: 600W.
5) Fluence: 1~90 J/Cm2(Maximum up to 120 J/Cm2 ).
6) Pulse Width: 10~400ms.
7) Pulse Repetition Rate: 1~10Hz; Three Modes Selection-Efficient Fast Treatment Mode (10Hz, 5Hz Selectable), Medium Mode(3Hz)and Slow Mode(1Hz).
8) Cooling system: Water circulation with TEC cooling,Copper thermal radiator,Semi-conductor cooling of the handpiece,High Speed Fun

لیزر دایود چست ؟ فروش دستگاه دایود

لیزر دایود چست ؟ فروش دستگاه دایود

لیزر دایود چست ؟ فروش دستگاه دایود

 

Continue Reading

دایود لیزر یا لیزر دایود

دایود لیزر الیو

Diode Laser Olive یک لیزر رفع موهای زائد از نسل جدید بر پایه تکنولوژی دایود 810 نانومتر می باشد .لیزر دایود رفع موهای زائد، آکنه و لیفتینگ/ کره جنوبی

Published

on

دایود لیزر الیو
Diode Laser Oliveليزر دايود 
(Diode Laser Olive) لیزر دایود رفع موهای زائد بدن ، آکنه و لیفتینگ/ کره جنوبی 

دایود لیزر الیو یک لیزر رفع موهای زائد بدن از نسل جدید بر پایه تکنولوژی دایود 810 نانومتر می باشد که با استفاده از این طول موج رنگدانه ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار داده و تخریب می کند. انرژی و اشعه خروجی بسیار یکنواخت (با بهره گیری از تکنولوژی DILAS آلمان) در تمامی پالسهای اعمال  شده در واحد زمان، باعث می گردد تا بیمار درد کمتری احساس کرده و از بافتهای پوست بیشترین محافظت به عمل آید.

در این سیستم از لنز Collimated استفاده شده که باعث تابش یکنواخت بر روی پوست گشته و امکان افزایش سرعت بدون آسیب رسانی به پوست را می دهد. همچنین در این دستگاه همواره یک نسبت ثابت بین ماکزیمم انرژی و فرکانس برقرار است که باعث می شود انرژی مناسب در واحد زمان- سطح به بافت منتقل شود. این مسأله باعث کاهش خطای کاربر در تنظیمات گشته و جلوی آسیب رسانی به پوست را از طرف دستگاه می گیرد.

 – مزایای  دستگاهدایود لیزر الیو : 

1- هندپیس ارگونومیک و سبک
2- سیستم خنک کننده محافظ دستگاه و هندپیس
3- مد Skin Toning علاوه بر رفع موهای زائد
4- سرعت شات بسیار بالا (15تابش در ثانیه ) ایجاد حالت بدون درد
5- استفاده از محدوده بسیار بالای پهنای پالس
6- قابلیت استفاده در تیپهای مختلف پوستی حتی پوستهای تیره
7- موثر در از بین بردن کلیه موهای زائد صرفنظر از اینکه نازک یا ضخیم باشند.
8- کاربری بسیار آسان با توجه به کاهش درد در بیمار با استفاده از تکنیک خنک سازی پوست به کار رفته در سر هندپیس و شیب 2 درجه روی سر هندپیس جهت حفظ تماس عمودی و جلوگیری از ایجاد گپ هوایی
9-  حمل و نقل آسان و مقاومت بیشتر در برابر ضربه و تغییرات محیطی
10- طول عمر بیشتر نسبت به دیگر لیزرها و هزینه تعمیرات و نگهداری کمتر

– مشخصات فنی دایود لیزر الیو :

1- منبع لیزر: دایود 810 نانومتر
2- انرژی: قابل تنظیم تا 100 ژول بر سانتیمتر مربع (تا 7200 وات انرژی در واحد زمان)
3- پهنای پالس: User Mode 5-100ms / Auto Mode Up to 500ms
4- ابعاد پنجره: 143 میلیمتر مربع (13*11)

5- هندپیس: مارک DILAS آلمان با طول عمر بیش از 1/5 میلیون پالس
6- خنک کننده بیمار: تعبیه شده در سر هندپیس (2 درجه سانتی گراد)
7- سرعت دستگاه: تا 15 هرتز (اسکن 27 سانتی متر مربع در ثانیه)
8- خنک کننده دستگاه: سیستم گردش بسته آب
9- ابعاد: 30cm*40cm*84cm
10- وزن: 38kg

حذف موهای زائد فروش دستگاه دایود

حذف موهای زائد فروش دستگاه دایود

Continue Reading

دایود لیزر یا لیزر دایود

لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر الکساندرایت کندلا Alexandrite Candela به واقع شاهکار صنعت تولید دستگاههای لیزر رفع موهای زائد دردنیا است.

دستگاه لیزر الکساندرایت ، دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر از سنگ جواهری بنام الکسا استفاده میکند .

Published

on

لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر الکساندرایت کندلا Alexandrite Candela

لیزر الکساندرایت کندلا به واقع شاهکار صنعت تولید دستگاههای لیزر رفع موهای زائد دردنیا است

دستگاه لیزر الکساندرایت ، دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر از سنگ جواهری بنام الکسا استفاده میکند .

جواهر الکسا بعد از تحریک شدن توسط منبع انرژی قوی ، از خود اشعه لیزر سبز رنگ به طول موج ۷۵۵ نانومتر  تولید میکیند.

این طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موههای زائد است .

ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد .

در نتیجه هر چه جواهر استفاده شده باشد طول موج تولید شده دقیق تر و اثر دستگاه لیزر بیشتر و قیمت دستگاه گرانتر است .

واین تفاوت اصلیبین انواع دستگاههای لیزر الکساندرایت موجود در درنیا است.

کارخانه واقع در امریکا تنها شرکتی است که از مرغوبترین نوع جواهر الکسا استفاده میکند و طی ازمایشیهایی که توسط مرکز غذا و داروی

امریکا(FDA) انجام شده است این کیفیت بالا تضمین و تایید شده است به همین دلیل است .

که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا Alexandrite Candelaجزء موثرترین و

بالاترین دستگاه لیزر رفع موههای زاید دنیا قرار گرفته است.

چرا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا Alexandrite Candela بدون درد واقعی است ؟

هنگامیکه شات انرژی تولید شده توسط دستگاه لیزر الکساندرایت به سمت پوست تابیده میشود در پوست و مو جذب میشود چون میزان

تراکم رنگدانه های تیره در مو چندین برابر رنگدانه های موجود در پوست است.

میزان گرما شده مو بسیار زیاد تر از پوست است و همین مورد

باعث گرم شدن شدید فو لیکول وریشه مو میشود و در این لحظه از بین رفتن موها را شاهد هستیم .

اما گرم شدن پوست هم به خاطر جذب انرژی توسط رنگدانه های موجود در لایه های پوست هم اتفاق ایافتد و هر چه پوست تیره تر باشد

میزان جذب انرژی و گرم شدن بیشتر آن وجود دارد .

چون در همین لایه های پوست پایانه های رشته عصبی وجود دارد باعث ایجاد درد میشود و هر چه میزان گرم شدن لایه های پوست بیشتر

باشد میزان درد ایجاد شده بیشتراست .

نکته مهم اینجاست

: اگر میزان انرژی لازم به سطح پوست تابانده نشود باعث سوختن کامل فولیکول مو نمیشود .

و اگر میزان انرژی لازم و کامل

برای سوختن فولیکول مو تابیده بشود ولی توسط پوست پوست هم جذب بشود و باعث گرم شدن پوست بشود، هم میزان درد بالا میرود و هم

احتمال سوختگی پوست وجود دارد پس راه حل چیست ؟

استفاده از سیستمهای سرما ساز یا COOLING جهت خنک کردن پوست  است .

۳ مدل سیستم سرما ساز برای خنک کردن پوست هنگام لیزر وجود دارد :

مدل اول حالت تماسی است مثل دستگاهای که قبل از انجام لیزر ابتدا روی بدن ژل مالیده میشود و نوک دستگاه خنک است و همزمان با حرکت و

تماس روی پوست باعث سرد و خنک شدن پوست میشود .

نوع ۲ بصورت جریان هوای سرد است که در این حالت یک سیستم سرما ساز چیزی شبیه کولر گازی قدرتمند باعث تولید هوای سرد میشود که

بصورت مداوم توسط یک لوله در کنار هندپیس به سطح پوست برخورد میکند .

نوع ۳ : سیستم فوق پیشرفته و انحصاری DCD است که در دنیا فقط و فقط مخصوص دستگاه لیزر الکساندرایت است و بصورت یک سیستم

پیشرفته ثبت اختراع شده است.

در این سیستم پاشیدن گاز سرد بصورت لحظه ای قبل از تابیدن نور لیزر به پوست است.

برای درک بهتر این سیستم یک مثال برایتان مطرح میکنم:

زمانیکه به نواحی مختلف پوست بدنتان اسپری های ضد عرق میزنید.

در یک لحظه بسیار کوتاه باعث ایجاد یک شوک سرمائی بسیار قوی و شدید

میشود که پوست ناگهان کرخت و کاملا بی حس میشود ولی گذرا و کوتاه است .

دقیقا در دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Candela همین اتفاق می افتد

یعنی چند میلی ثانیه قبل از شات زدن نور لیزر با اسپری گاز خنک کننده.

باعث بی حسی کامل و موقت پوست میشود و هنگامیکه نور لیزر به

پوست برخورد میکند چون پوست کاملا سرد و بی حس شده است افراد اصلا احساس درد یا سوزشی حس نمیکند .

دراقع این سیستم تکنولوژی پیشرفته و انحصاری مخصوص لیزر است.

که باعث خوشنامی و کسب رتبه نخست در بین انواع دستگاهای لیزر

دنیا شده است .

 

لیزر الکساندرایت کندلا | alexandrite-candela | کندلا | الکساندرایت | فروش الکساندرایت

لیزر الکساندرایت کندلا | alexandrite-candela | کندلا | الکساندرایت | فروش الکساندرایت

 

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 yaniteb.