Connect with us

دسته‌بندی نشده

عوارض جانبی دایود لیزر (حذف موهای زاید )

Published

on

عوارض جانبی دایود لیزر

What are the Real Side Effects of Laser Hair Removal?

عوارض جانبی دایود لیزر (حذف موهای زاید )

حذف موهای زاید با لیزر یکی از پر طرفدارترین روشهای حذف دایمی موهای زاید میباشد.اما با وجود اینکه این روش کارایی طولانی مدت داشته و بدون درد می باشد ؛ کاملا بدون خطر نبوده و عوارضی ممکن است داشته باشد که بهتر است مراجعه کنندگان قبل از اقدام به درمان از آنها آگاه باشند.

عوارض جانبی دایود لیزر

بعضی از عوارض جانبی شایع حذف موهای زاید با دایود لیزر

تصویر مربوط به یک نمونه ی شدید جوش زدن محل درمان با لیزر می باشد .

تصویر مربوط به یک نمونه ی شدید جوش زدن محل درمان با لیزر می باشد .

خارش :

دایود لیزر برای سوزاندن ریشه ی موها تنظیم شده است اما ممکن است به سلولهای پوست شما هم کمی آسیب بزند . اگر سلولهای پوست شما به مقدار زیاد در معرض اشعهی لیزر قرار بگیرند ممکن است آسیب ببینند . خارش پوست بعد از حذف موهای زاید به خاطر زخمهای میکروسکوپی و ریز لایههای پوست ایجاد می شود .

سرخ شدن و تورم :

چهار علامت عمومی برای آسیب دیدگی وجود دارد؛تورم و سرخ شدن دو تا از آنها هستند.اگر پوست شما در اثر لیزر آسیب ببیند خون برای درمان آسیب دیدگی به محل جراحت جاری میشود که باعث تورم و سرخ شدگی میشود.

این دو علامت در مراجعان دایود لیزر شایع هستند، اما خبر خوب این است که طی دو یا سه روز این مشکل حل میشود.

More Serious but Less Common Side Effects

عوارض جدی تر اما کمتر شایع دایود لیزر حذف موهای زاید

عوارض کمتر شایعی وجود دارند اما با وجود شانس کم بیمار باید در مورد احتمال آنها آگاه باشد.

سیاه شدگی یکی از عوارض نادر اما غیر جدی دایود لیزر است

سیاه شدگی یکی از عوارض نادر اما غیر جدی دایود لیزر است

لکه های سفید پوستی

دایود لیزر باید به داخل پوست شما نفوذ کرده و رنگدانههای ریشهی مو را بسوزاند. اما تنظیم نادرست لیزر ممکن است باعث سوختگی رنگدانههای سلولهای پوست شما شود.این باعث میشود شما رنگ پوست خود را از دست بدهیدودر بخشهایی از بدن شما تکههایی با رنگ روشنتر به وجود بیایند.

برای جلوگیری از دائمی شدن این لکه ها تا از بین رفتن آنها باید از کرمهای ضدآفتاب استفاده کرد.

لکه های رنگی

نور به طور طبیعی باعث ایجاد لکههای رنگی در پوست میشود. ممکن است پوست شما تشخیص بدهد که حفاظ کافی در برابر نور لیزر ندارد و در نواحی پوست شما مقدار رنگ دانه ها زیاد شود.

سوختگی :

تنظیم نادرست دستگاه لیزر ممکن است باعث سوختگی برروی پوست شود معمولا این سوختگیها از نوع اول بوده و جدی نیستند. عوارضی شبیه به آفتاب سوختگی داشته و در عرض چند روز بر طرف می شود.

تشدید آکنه :

همزمان با تابش لیزر به پوست،ممکن است اشعهی لیزر باعث تحریک تولید sebum شود . sebum  روغنی است که پوست شما را از آسیب محافظت می کند . افزایش میزان sebum ممکن است باعث افزایش تعداد حفره های پوستی شود .

جای زخم (دلمه های سفت روی پوست) (کوزلی):

بدن شما برای محافظت محلهای آسیب دیده آنها را با فیبر وسایر مواد شیمیایی می پوشاند . این جای زخمها خیلی خفیف بوده و شبیه به عوارض تاتو هستد و بسیار زود بر طرف می شوند .

خون ریزی زیر پوستی :

این اسمی با کلاس برای خون مردگی های بنفش یا سیاه رنگ پوست می باشد . این علائم در نتیجه ی آسیب دیدن مویرگهای پوست به وجود می آیند و یکی از عوارض شایع استفاده ی نادرست از لیزر می باشند . لیزر می تواند با حرارت دادن خون داخل رگها باعث ترکیدن مویرگها و خون مردگی بشود .

جوش و عفونت :

پوست آسیب دیده مقاومت کمتری در برابر عفونتها دارد . تنظیم نادرست دستگاه لیزر باعث آسیب پوست و افزایش امکان عفونت می گردد.
عفونت ممکن است از خفیف تا شدید باشد .

Other Less Common Side Effects that you may Experience

عوارض کمتر دیگری که ممکن است دچار آن بشوید .

"<yoastmark
 

خارش واحساس نارحتی:

به دلیل رویش موی ؛ جدید اگر شما تا حالا موی سینهی،خودرو با تیغ اصلاح کرده باشید.بااین احساس آشنایی دارید.

حساس شدن پوست :

ممکناست،تاچندروزبعدازحذفموهایزاید،بادایودلیزرپوست،شمابسیارحساسشدهوبهآسانیتحتتاثیرموادشیمیایی،کرمهاوآسیبهایمحیطیقراربگیرد.

آفتاب سوختگی شدید :

پوست شما موقع درمان با،دایود لیزر،در معرض مقدار زیادی نور قرار میگیردو ممکن است.تاچند هفته مقاومت شما،دربرابر آفتاب سوختگی،کاهش یابد.

بی حسی یا زق زق پوست :

اگر پایانه های عصبی آسیب ببینند ممکن است که حس لامسه ی شما دچار مشکل شود .

حسایست به ژل های استفاده شده :

در بعضی موارد از ژل های بیحس کننده در موقع درمان با دایود لیزر استفاده می شود .
بعضی افراد ممکن است.به این کرم حساسیت نشان دهند.بهتر است،قبل از درمان در قسمتی،از بدن ژل بی حسی امتحان شود.

Laser Hair Removal Side Effects Study

بررسی آمار عوارض دایود لیزر حذف موهای زاید

یکی مطالعه که اخیرا بر روی مراجعان حذف موهای زاید با دایود لیزر انجام گرفته به شرح زیر می باشد .

همانطوریکه مشاهده میکنید،بیشتر افراد نشانههای سرخی،در محل درمان به وجود می آید،که در عرض چند ساعت بهبود پیدا میکند.
در رتبه
های بعدی که با فاصلههای زیاد نمایش داده میشود علائم تورم در رتبهی دوم را در میان عوارض شایع شده است.

باید توجه داشت که همهی این عوارض در کمتر 12 هفته بعد از آخرین جلسه ی درمان بهبود پیدا می کنند .

Continue Reading
2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: ایا دائمی بودن لیزر موهای زائد واقعی است؟ – سایت خبری market-center

    • admin

      اکتبر 27, 2018 at 5:35 ب.ظ

      هیچگونه لیزری وجود ندارد که حذف موهای زائد دایمی باشد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده

خاطرات یک بیمار از بلفاروپلاستی با پلاسما جت

Published

on

خاطرات یک بیمار از بلفاروپلاستی غیر جراحی با پلاسما جت

ما هیجان زده می شویم که به تازگی لیفت پلک غیر جراحی پلاسما جت را معرفی کرده ایم. آسانسور پلک غیر جراحی از انرژی پلاسما برای تحریک تولید کلاژن و سفت شدن پلک ها استفاده می کند. این گزینه عالی برای کسانی است که متوجه از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست در پلک های خود شده اند. همچنین می تواند با لیزر c02 DOT بسته بندی شود و صورت را مجدداً جوان کند. ما در حال حاضر قیمت ویژه ای در بلفاروپلاستی غیر جراحی و Full Face c02 DOT Therapy با قیمت 1699 دلار (صرفه جویی 300 دلار) داریم.

خاطرات یک بیمار از بلفاروپلاستی غیر جراحی با پلاسما جتیکی از بیماران دوست داشتنی ما سفر بلفاروپلاستی غیر جراحی خود را ثبت کرد.

“وقتی بزرگتر می شد پلک هایم خیلی سنگین شده بودند. به خصوص در صبح قابل توجه بود که پلک ها به نظر می رسید واقعا افتادگی دارند و یک هود بر روی چشم من تشکیل شده است. احساس می کرد چشمان من کوچک و لاغر است. این باعث شد من از آنچه احساس می کردم قدیمی تر به نظر بیایم و این واقعاً مرا ناامید کرد.

مادرم وقتی 65 ساله بود ، بلفاروپلاستی داشت ، اما من تنها 47 سال سن دارم! من واقعاً نمی خواستم جراحی کنم ، در بیمارستان بستری شوم یا مدت بهبودی طولانی ای داشته باشم. به یاد می آورم که مادرم بیش از یک هفته چشمان خود را باند کرده بود ، بنابراین برای خوردن ، دوش گرفتن و انجام کارهای اساسی دیگر به کمک زیادی نیاز داشت. علاوه بر این ، او حدود 2 هفته مرخصی داشت. مسئله اصلی تفاوت شدید بود ، من احساس کردم که در 47 سالگی چنین نتیجه ای شدید را نمی خواهم ، امیدوارم به یک نگاه نرم تر که برای دوستان و خانواده من خیلی آشکار نخواهد بود. من چیزی را می خواستم که نتایج با ظرافت به مرور زمان بهبود یابد.

من شنیده ام که لوازم آرایشی مطلق یک روش کم تهاجمی به نام پلاسما جت را ارائه می دهد ، بنابراین من آن را به صورت آنلاین بررسی کردم و به نظر می رسید چیزی که ممکن است به آن علاقه مند شوم ، یک قرار ملاقات را رزرو کردم و با دکتر سید صحبت کردم که آن را کاملاً توضیح داد. او به من گفت که در طول عمل (از جمله بی حسی) ، ابزار و مراقبت های بعدی از او چه کار خواهد کرد وی برخی از فیلم های پزشکی را به تماشای توصیه کرد تا بتوانم قبل از تصمیم گیری در مورد روند پیشبرد این روش را ببینم. وی همچنین در مورد آنچه که پس از آن از نظر تورم و رنگدانه باید انتظار داشت ، بحث کرد. بعد از مشورت و احساس راحتی با درمان بسیار احساس اطمینان کردم. من برای چند هفته در مورد آن فکر کردم و بعد تصمیم گرفتم که با آن پیش بروم.

در روز ، پلکهای من با بی حسی موضعی تزریق می شد که ناراحت کننده ترین قسمت درمان بود. بعد از آن ، من واقعاً چیزی راجع به گرمای پلک هایم احساس نکردم. دو بخش از این روش وجود دارد ، برای شروع اینكه پزشك از پلاسما برای ایجاد نقاطی روی پوست استفاده كند ، سپس روی پلك “رنگ آمیزی” رفت. در طی عمل احساس خوبی کردم و بعد از آن خودم را به خانه سوار کردم. در ساعت هایی که به دنبال آن پوست کمی متورم و قرمز بود و احساس می کرد که آفتاب گرفته است. روز بعد کاملاً متورم شده بود و پوست آن تیره تر شده بود همانطور که نقاط پلک های من وجود داشت. پلکهای من کبود شده به نظر می رسید. طی چند روز آینده پوستی روی پلکهای من شکل گرفت – آنها اساساً اسکب کوچک بودند. من آنها را به آرامی در حمام شستشو دادم ، مواظب باشم كه زخمها را خسته نكنم ، و در نهایت ، آنها به طور طبیعی خاموش شدند. من قطعاً احساس خودآگاهی کردم و 2 روز از خانه خارج نشده ام ، اما بعد از آن ، من فقط شیشه های تاریک را به مدرسه بردم و مغازه ها و کسی متوجه چیزی نشد! بعد از گذشت حدود 5 روز ، دوباره به خودم نگاه کردم اما پوست بالای چشمم کمی تیره بود و چند ماه به طول انجامید ، با این حال ، این به راحتی با کانسیلر پوشانده شد.

من فوراً متوجه این تفاوت نشده ام ، اما در عرض 2 هفته پوست روی پلکهایم به طور قابل توجهی سفت شده بود و با گذشت زمان تفاوت شگفت انگیز بود. من در واقع به جای افتادگی پوست ، اکنون پلک دارم! اکنون می توانم سایه چشم بپوشم ، کاری که سالها انجام نمی دادم. این به طرز ظریفی شیوه نگاه من را تغییر داده است و معتقدم این باعث می شود من بسیار جوان تر به نظر برسم. من از نتایج بسیار راضی هستم و باعث می شود نسبت به ظاهر خود احساس اطمینان بیشتری داشته باشم. من فکر می کنم این روش درمانی جایگزین خوبی برای عمل جراحی است زیرا کمبود زمان وجود دارد ، هزینه بسیار کمتری دارد و نتیجه آن با ظهور زمان تغییر می کند.
جت پلاسما بلفاروپلاستی غیر جراحی در پزشکی آرایشی مطلق
در پزشکی آرایشی مطلق ، بلفاروپلاستی غیر جراحی پلاسما جت توسط دکتر دیوید سید انجام شده است که بیش از 15 سال تجربه در پزشکی آرایشی دارد. اطلاعات بیشتر در صفحه آسانسور پلک غیر جراحی ما موجود است. اطلاعات بیشتر در مورد لیزر C02 DOT در اینجا موجود است.

بلفاروپلاستی غیر جراحی در کلینیک های لوازم آرایشی و بهداشتی مطلق ، Nedlands ، Bunbury ، Dunsborough ، Kathatha و Geraldton در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

Continue Reading

دستگاه پلاتینیوم

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟

Published

on

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند
آیا واقعاً دائمی است؟

لیزر موهای زائد: رفع دائمی یا موقت؟
لیزر موهای زائد با گرم کردن فولیکول های مو کار می کند تا رشد موهای جدید متوقف شود. این فولیکول های مو را برای مدت طولانی در حالت خواب قرار می دهد – خیلی طولانی تر از اصلاح و اپیلاسیون. هنگامی که موها رشد می کنند ، سبک تر ، رقیق تر و تعداد کمتری خواهند بود.

اگرچه این روش اغلب به عنوان نوعی از برداشتن موهای “دائمی” مورد حمایت قرار می گیرد ، اما لیزر درمانی فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه خاص کاهش می دهد. خلاصی از شر موهای ناخواسته خلاص نمی شود.

طبق گفته کلینیک مایو ، این گزینه از بین بردن موها تمایل به کار بهتری در افرادی که رنگ پوست روشن دارند و موهای تیره دارند. همچنین ، برای بهترین نتیجه ، انجمن پوست و موی آمریکایی (AAD) توصیه می کند که یک متخصص پوست و مو دارای مجوز از رویه مجبور باشد این روش را انجام دهد.

چگونه لیزر موهای زائد کار می کند

لیزر درمانی از پرتوهای لیزر با گرمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده می کند. در طی فرایند ، این پرتوهای لیزر گرم می شوند و به فولیکول های مو آسیب می رسانند.

فولیکولهای مو شما درست در زیر پوست قرار دارد. آنها مسئول تولید رشته های جدید مو هستند. اگر فولیکول ها از بین بروند ، تولید مو به طور موقت غیرفعال می شود.

در عوض ، موهای زائد ، تراشیدن و اپیلاسیون موها را روی سطح خود برطرف می کند. این روش ها فولیکول های تولید کننده مو را هدف قرار نمی دهند.

AAD مناطق زیر را برای برداشتن لیزر مو مناسب تشخیص می دهد:

سینه
بازگشت
شانه ها
گردن
خط مایو
صورت (به جز ناحیه چشم)
این شکل از موهای زائد با رنگ های مو تیره تر روی رنگ های روشن پوست بهتر کار می کند. دلیل این است که لیزرها ملانین (رنگ) مو را هدف قرار می دهند. حتی اگر بعضی از موها برداشته نشوند ، روشن شدن رنگ آنها می تواند ظاهر موهای روی پوست را کاهش دهد.

برخی از موهای شما نیز ممکن است طی چند روز از اولین جلسه درمانی شما ریخته شود.

به طور کلی ، لیزر موهای زائد یک روند نسبتاً سریع است. مناطق کوچکتر مانند لب فوقانی فقط چند دقیقه طول می کشد. مناطق بزرگتر از برداشتن مو مانند پشت یا سینه ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

اگر متخصص پوست شما ابتدا ژل ضد درد (بی حس کننده) موضعی را اعمال می کند ، ممکن است انتظار داشته باشید که تا یک ساعت کامل دیگر در مطب باشید.

با وجود موفقیت بالای لیزر موهای زائد ، در نهایت فولیکولهای مو بهبود می یابد. این منجر به تولید موهای جدید می شود. برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن ، شما باید چندین جلسه درمانی را پشت سر بگذارید.

اتمام: نحوه درمان و جلوگیری از موهای زائد پوستی »

چرا جلسات پیگیری لازم است

برای به دست آوردن حداکثر استفاده از لیزر موهای زائد ، اقدامات درمانی لازم است. تعداد دقیق درمان های لیزر تعمیر و نگهداری توسط افراد متفاوت است. طبق کلینیک مایو ، بیشتر افراد بین چهار تا شش جلسه لیزر درمانی نیاز دارند.

شما همچنین باید هر شش هفته این مکانها را از فضای خارج کنید – این بدان معنی است که چرخه کامل درمان تا نه ماه ممکن است طول بکشد.

بعد از هر جلسه ، به احتمال زیاد متوجه موهای کمتری خواهید شد. هر مویی که باقی بماند یا بازسازی شود هم از نظر بافت و هم از نظر رنگ روشن تر خواهد بود. AAD تخمین می زند که تعداد موها بعد از جلسه اولیه شما 10 تا 25 درصد کاهش می یابد. میزان کاهش پس از آن بهبود خواهد یافت ، اما نیز متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این ، برای بهترین نتیجه ، به احتمال زیاد به جلسات نگهداری گاه به گاه نیاز خواهید داشت. این کمک می کند تا فولیکول های مو دوباره تولید نشود. بسته به نیازهای فردی شما ، ممکن است یک یا دو بار در سال بعد از دور اول کامل لیزر ، یک جلسه نگهداری داشته باشید.

جدول زمانی هر جلسه همانند درمان اولیه لیزر موهای شما است. به طور کلی ، زمان بندی بستگی به منطقه درمان دارد. اگر در حین جلسات نگهداری فقط در مناطق کوچک خود صحبت می کنید ، ممکن است قرار ملاقات شما کوتاه تر باشد.

اتمام: نحوه شناسایی ، درمان و جلوگیری از موهای آلوده آلوده »

خط آخر

اگرچه لیزر موهای زائد دقیقاً دائمی نیست ، اما هنوز هم یکی از بهترین گزینه ها برای کند کردن رشد مو در مدت زمان طولانی است. سایر گزینه های بلند مدت موهای زائد که می توانید با متخصص پوست درباره آنها صحبت کنید ، شامل الکترولیز و اپیلاتورهای سوزنی است.

اگر نمی خواهید با هزینه انجام مراحل پزشکی که به هر حال در واقع ثابت نیستند ، بروید ، گزینه های مختلفی برای رفع موهای زائد در منزل وجود دارد.

با متخصص پوست خود در مورد:

اپیلاتورهای موچین
اپیلاسیون یا قند دادن
نخ
تکنیک های مناسب اصلاح
نسخه های مینیاتوری از درمان های لیزر مو برای استفاده در منزل در بازار موجود است ، اما ایمنی و کارآیی آنها مشخص نیست. منبع غذا و داروی آمریكا S.Trusted Source درمان های لیزر مو در خانه را به عنوان وسیله های پزشکی تنظیم نمی كند ، بنابراین به این ترتیب آزمایش نمی شوند. بهتر است لیزر موهای زائد را با نظر متخصص انجام دهید.

Continue Reading

دسته‌بندی نشده

لاغری و سفت شدن بدن با هایفو

Published

on

لاغری و سفت شدن بدن با هایفو

درمان بدن هایفو چیست؟

هایفو ، مدتهاست که مردم در تلاشند تا چربی های مناطق منتخب بدن را از دست بدهند ، تنها داروی مناسب برای آن لیپوساکشن است. اکنون لاغری و سفت شدن بدن جایگزین بدون درد برای آن دارد.
لاغری و سفت شدن بدن با هایفو
لاغری و سفت شدن بدن هایفو از امواج اولتراسوند استفاده می کند تا دائماً از شر سلول های چربی در ناحیه مشکل شده بدن خلاص شود. لاغری و سفت شدن بدن هایفو با استفاده از هایفو با تمرکز بالا برای مختل کردن سلولهای چربی به روشی مؤثر و ایمن انجام می شود. انرژی 1 تا 2 سانتی متر در زیر سطح پوست متمرکز شده است که باعث می شود درمان راحت باشد. سلول های چربی توسط هایفو مختل می شوند و در نتیجه 3-8 سانتی متر در 1-3 تیمار تقریبا 45 روز از هم فاصله می گیرند.

روش لاغری و سفت شدن هایفو در واقع یک روش از دست دادن اینچ است.

خرابی؟

در واقع خرابی وجود ندارد. مشتری قادر است فعالیت عادی خود را بعد از مداخله و بدون هیچ گونه وقفه ای از سر بگیرد. تقریباً بلافاصله کار کنید.

نتایج هایفو:

به طور دائم سلولهای چربی را در ناحیه درمان مختل می کند. هر یک تا سه درمان یک ساعته در هر منطقه برای منطقه توصیه می شود. متوسط ​​كاهش در اندازه كمر 4-6cm بعد از 3 ماه مشاهده شده است. اگرچه برخی نتایج در طی یک یا دو هفته قابل مشاهده است اما برای به دست آوردن نتایج نهایی 3-4 ماه طول می کشد.

لاغر شدن  و تشدید عوارض جانبی خفیف ، مشتری در طول درمان ناراحتی خفیف یا ناخوشایندی را تجربه می کند. بعضی از مشتری ها ممکن است قرمزی داشته باشند که معمولاً طی چند ساعت از بین می روند.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 yaniteb.