Connect with us

لاغری

Shockwave machine دستگاه Shockwave

Published

on

Shockwave machine دستگاه Shockwave

Shockwave machine دستگاه Shockwave

تأثیرات موج شوک در چندین سطح رخ می دهد:
1. تغییر سطح سلول – آزادسازی مواد شیمیایی که به جلوگیری از درد و التهاب کمک می کند ، تقویت می شود.
2. تغییر جریان خون – تحریک جریان خون جدید در منطقه آسیب دیده که باعث بهبودی و ترمیم بافت نرم می شود.
۳- کاهش تون عضلانی – باعث کاهش فعالیت انقباضی عضلات ، شکستن الگوهای درد عصبی و شناختی ، به طور موثر کاهش میزان عضلات و اسپاسم می شود. ۴- کاهش درد – به طور مستقیم بر روی الیاف عصبی که سیگنال های درد را به مغز ما منتقل می کنند تأثیر می گذارد.
3. مزایای ESWT:
در مقایسه با روش درمانی سنتی مانند انجام عمل جراحی:
♥ بدون جراحی و بدون دارو
♥ غیر تهاجمی
risk خطر عفونت وجود ندارد
out نتایج درمانی را بهبود بخشید
healing بهبودی سریعتر و آسان تر ♥ مقرون به صرفه
4. برنامه:
-ED
– لاغری بدن
– فاسیت پلانتار
– آشیلودنیا / آشیلوبورسیت
– التهاب و کلسیفیکاسیون تاندونهای مفصل شانه.
– درد در ناحیه کشاله ران.
– اپیکوندیلیت (تنیس و آرنج گلف)
– سندرم آپکس پاتلا و سندرم استرس تیبیال.
– درد در ناحیه لگن و / یا مجرای الیوتیبیال.
– زانوی جامپر (تاندینیت پاتلار)
– درد در قسمت درج همسترینگ و قسمت کف دست مچ دست – بیرون کشیدن مفاصل دست کوچک از درجه یک آرتروز.
– طب سوزنی
– نقاط شروع درد یا نقاط دردناک در عضلات.

Shockwave machine

Heads Characteristics
R15 (standard treatment head) The diameter is 15mm, the effective depth is 40mm, and the energy density is 0.38mj/mm2. Pain treatment: tendonitis, calcific tendinitis, tendon lesions, shoulder calcification, calcaneal spurs and so on.
D20 (D-ACTOR frequency conversion treatment head, commonly used) The diameter is 20mm, the effective depth is 50mm, and the energy density is 0.48mj/mm2. Exclusive patented design that produces both shock and subsonic waves. Treatment of deep tissues, such as piriformis, arm muscles, connective tissue, etc.; repair fibrotic changes, such as carpal tunnel syndrome; eliminate stiffness and adhesion.
D15 (DEEP IMPACT deep treatment head) The diameter is 15mm, the effective depth is 60mm, and the energy density is 0.63mj/mm2. The balance of the original scattering shock wave is released, so that deeper tissue can be achieved. Suitable for the treatment of deep pain points.
F15

( FOCUS-LENS focused treatment head)

The diameter is 15mm, the effective depth is 20mm, and the energy density is 0.16mj/mm2. The original scattering shock wave is concentrated on the short-distance release of 20mm, which is suitable for the shallow bone injury, such as masseter muscle, neck, individual pain points,
A6 (acupoint treatment head) The diameter is 6mm, the effective depth is 40mm, and the energy density is 0.32mj/mm2. Acupuncture points are used exclusively for treatment.
D35 (D-ACTOR frequency conversion treatment head) The diameter is 35mm, the effective depth is 50mm, and the energy density is 0.46mj/mm2. Apply to a large area of muscle, locate pain points, and treat deep muscles.
Technology Shockwave therapy
Operating mode Continuous/4/8/16 pulses
Power Levels / Energy 60 to 185 mJ(equivalent to 1-5 bar)
Frequencies 1-16Hz
Suggestion for treatment parts Exceeds 25 preset treatment suggestion
Dimensions 38.8X30.4X31CM(L/W/H)
Weight 8kg
Power supply 100/240VAC 47/63Hz

Shockwave machine دستگاه Shockwave

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده

لیفت بدن توسط هایفو

Published

on

لیفت بدن توسط هایفو

هایفو چیست؟

لیفت بدن توسط هایفو
هایفو مخفف اولتراسوند متمرکز با شدت بالا است و روشی نوآورانه ، بدون درد و غیر تهاجمی برای کاهش چین و چروک هایی است که تا دو سال به طول می انجامد و مناسب پوست است. برنامه های اضافی شامل بلند کردن صورت و ابرو ، سفت شدن بافت همبند و درمان سلولیت است. امواج سونوگرافی بسیار متمرکز به اعماق پوست نفوذ می کند و باعث تولید کلاژن و الاستین می شود. 20٪ نتیجه بلافاصله پس از درمان مشاهده می شود. 3-6 ماه بعد ، نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

سونوگرافی بسیار متمرکز باعث بهبود و تسریع روند بهبودی بدن در قسمت های صورت ، گردن و گردوآمدگی می شود و از این طریق به ضخیم شدن پوست کمک می کند تا خود را سفت و محکم تر کند. در این روش نیازی به کرم ، بدون محصولات پرکننده مصنوعی یا سموم نیست. این تنها به ظرفیت احیا کننده طبیعی بدن متکی است. از آنجا که درمان لایه های عمیق تری را هدف قرار می دهد ، سطح پوست تحت تأثیر قرار نمی گیرد. پس از درمان ، می توانید به سادگی در مورد فعالیت های معمول خود پیش بروید.

روش سونوگرافی درمانی تولید کلاژن را از طریق ورودی هدفمند انرژی سونوگرافی به لایه های عمیق بافت پوست تحریک می کند. این بافت را گرم می کند ، که به نوبه خود باعث ایجاد یک واکنش طبیعی پوست می شود که از طریق تولید نئو کلاژن یک فرآیند احیا کننده را آغاز می کند.

لیزرها به طور کلی لایه های بالایی پوست را هدف قرار می دهند (به عنوان مثال ، برای مقابله با خطوط ریز ، چین و چروک و تغییر رنگدانه). روش اولتراسوند درمانی هایفو از سطح پوست دور می شود و کاملاً روی لایه های عمیق و ساختاری پوست که کلاژن در آن قرار دارد تمرکز دارد.

درمان هایفو با سونوگرافی درمانی کاملاً بدون درد است.

برنامه های اصلی:

کاهش چین و چروک

صورت غیر جراحی

اصلاح شکل صورت

بلند کردن گونه ها

بلند کردن ابرو

بلند کردن خطوط اخم و پیشانی

بلند کردن چین های بینی

کاهش چانه

کاهش کیسه اشکی

سفت تر شدن دکوراسیون

درمان صاف کننده پوست پس از لیپوساکشن

روند درمان

پروب سونوگرافی به طور مساوی در قسمت های درمانی جابجا می شود تا اجازه دهد امواج فراصوت با تمرکز با شدت زیاد به بافت همبند زیرین برسد و اثرات سفت کننده پوست مورد نظر را ایجاد کند. لایه های پوشاننده پوست بی تأثیر باقی می مانند ، به این معنی که بلند کردن می تواند به آرامی و بدون اثری انجام شود.

از این شکل آسانسور لیفت بر روی تمام صورت می توان برای خنثی کردن پوست دراز استفاده کرد. مناطق زیر برای درمان ایده آل هستند: ناحیه گردن ، چانه ، گونه ها و ناحیه ابرو. در طی یک جلسه ، یک منطقه فردی قابل معالجه است یا همه مناطق به طور یکجا قابل درمان هستند.

درمان چقدر طول میکشد؟

بسته به منطقه مورد نظر ، یک درمان واحد بین 30 تا 2.5 ساعت طول می کشد.

چگونه بسیاری از رفتارها لازم نیست؟

به طور کلی ، نتایج بسیار عالی را می توان بعد از تنها یک درمان هایفو بدست آورد. یک درمان اضافی ممکن است زودتر از 8-12 ماه بعد از اولین انجام شود. به منظور ترویج رشد و ترمیم کلاژن ، استفاده از مواد آرایشی مخصوص را توصیه می کنیم. ما خوشحالیم که شما را در مورد محصولات مناسب توصیه کنیم.

اثرات جانبی
پس از درمان ، می توانید بلافاصله فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرید زیرا لایه های فوقانی پوست به دلیل سونوگرافی با شدت زیاد آسیب نمی بینند. در بعضی موارد ممکن است قرمزی جزئی یا تورم ایجاد شود که به سرعت فروکش می کند. همچنین ممکن است حساسیت کمی به لمس و احساس لرزش نور وجود داشته باشد که می تواند برای چند هفته ادامه یابد. در موارد بسیار نادر ، ممکن است کبودی و بی حسی موضعی موقت رخ دهد. این عوارض جانبی بعد از چند روز از بین می روند.

CONTRAINDICATIONS
کاشت فلزی در ناحیه درمان

ضربان سازها

اختلالات خون

تزریق سیلیکون در ناحیه درمان

Continue Reading

دسته‌بندی نشده

هایفو لاغری ، سفت شدن پوست و لیفت صورت

Published

on

هایفو لاغری ، سفت شدن پوست و لیفت صورت

هایفو لاغری ، سفت شدن پوست و لیفت صورت*

هایفو لاغری ، سفت شدن پوست و لیفت صورت
سفت شدن پوست و لیفت صورت با اولتراسوند متمرکز شده با شدت بالا هایفو یک جایگزین انقلابی برای آسانسور زیبایی است. در ابتدا ، سونوگرافی ثابت شده است که برای دهه ها ابزاری عالی برای انواع روشهای پزشکی است. در سال های اخیر ، آن را نیز تبدیل به یک فناوری بسیار مفید در زمینه روش های زیبایی برای نتایج عالی – بدون نیاز به عمل جراحی کرده است. به عنوان یک روش ضد پیری عالی ، از هایفو برای سفت کردن ، بلند کردن و جوانسازی بافتهای صورت ، گردن و قفسه سینه استفاده می شود ، اما همچنین از درخشش و ماندگاری طبیعی برخوردار هستند.

برنامه های ما در مورد درمان های هایفو متناسب با نیازهای آرایشی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است

جوان سازی صورت با رشد کلاژن جدید

لیفت صورت و گردن با دستیابی به سفت شدن پوست از طریق انقباض کلاژن
لاغری و کانتور کردن ، با استفاده از پالسهای اولتراسوند متمرکز برای پارگی سلولهای چربی برای لیپولیز و سفت شدن پوست.
*
در نتیجه محبوبیت آن ، امروزه تعداد زیادی مارک و نام در اطراف وجود دارد که وقتی بیماران به دنبال مؤثرترین درمانها هستند در حالی که همزمان با مقایسه قیمت ها و رویکردها ، به دنبال مؤثرترین درمانها هستند ، گیج کننده است. با این وجود ، در Vie زیبایی شناسی ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در دستان ایمنی هستید ، زیرا ما همیشه مطمئن هستیم که در مورد هر محصول ، درمانی و دستگاهی بسیار دقیق با معرفی تنها فناوری برتر و دامنه محصولات به کلینیک های ما تحقیق می کنیم. بنابراین ما آخرین و پیشرفته ترین نسل سوم فناوری هایفو را توسط LEVURA انتخاب کرده ایم. در حقیقت ، دستگاه ها و پروتکل ها بطور انحصاری توسط پزشکان طراحی شده اند و دارای بالاترین سابقه ایمنی و همچنین یک بانک اطلاعاتی نتیجه ای گسترده و چشمگیر هستند.

*

چه مناطقی می توانند درمان شوند؟

پیشانی: خطوط سنگین ، بلند کردن ابرو
چشم: کیف های زیر چشم ، پاهای کلاغ ،
گونه ها: چین خوردگی بینی (خطوط خنده) ، افسردگی ، صورت میانی
چانه: چانه دوتایی ، جوک
گردن: علائم پیری ، پوست شل
خط Jowl ، شکل گیری خط V
چین و چروک های گردن ، دکوراسیون
چگونه کار می کند؟

وقتی غلظت بالایی از کلاژن و الاستین در لایه درم وجود دارد ، پوست ما محکم می ماند. وقتی بدن

*
تولید کلاژن را کاهش می دهد ، لایه های بالایی پوست شروع به چین و چروک می کنند. برای معکوس کردن این ، هایفو با ارسال انرژی سونوگرافی به لایه درم رشد کلاژن را تحریک می کند. موج انرژی باعث ایجاد آسیب جزئی در بافت می شود. با این حال ، هنگامی که بافت بهبود می یابد ، کلاژن جدیدی ایجاد می شود که به طور طبیعی پوست را محکم می کند. برای دستیابی به این هدف ، فن آوری های هایفو ما چهار لایه مختلف پوست را تحت تأثیر قرار می دهد که بر ظاهر بدنی تأثیر می گذارد. به طور خاص ، اپیدرم ، درم ، چربی زیر جلدی و سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی (SMAS). به همین دلیل ، هر کارتریج مختلف برای همگرایی سونوگرافی در عمق لایه مخصوص پوست طراحی شده است. شگفت آور است که در طول جلسات درمان پوست و گردن ، پوست بیمار با رشد کلاژن جدید محکم تر و جوان تر می شود. علاوه بر این ، پس از یک عمل واحد ، با تولید کلاژن جدید ، پوست بیمار به طور مداوم بهبود می یابد. یک مزیت بزرگ این روش این واقعیت است که شما فقط با یک جلسه درمانی به نتایج آرایشی آرایشی خواهید رسید.

*

تقویت و بلند کردن پوست صورت و گردن

       قبل و بلافاصله بعد از درمان

*
درمان هایفو با تمرکز امواج سونوگرافی در اعماق منتخب زیر پوست ، رشد مجدد کلاژن را تحریک می کند. سفت شدن پوست از طریق انقباض کلاژن رخ می دهد ، که با ادامه ساخت کلاژن جدید ، صورت ، گردن یا قفسه سینه را از نظر ظاهری بهبود می بخشد. در نتیجه این درمان ، چین و چروک و خطوط ریز را کاهش می دهد ، قسمت هایی از پوست های افتاده را محکم و سفت می کند و باعث جوان سازی پوست می شود تا ظاهر جوانی تری برقرار کند. این همه با ایجاد فرسایش غیر تهاجمی و هدایت گرما به لایه های خاصی از پوست حاصل می شود. در یک درمان منفرد ، نتیجه فوری می تواند در ماه های بعدی بهبود یابد زیرا بدن مشتری کلاژن و الاستین جدید تولید می کند.

آیا رنگی است؟

اکثر بیماران هنگام تحویل سونوگرافی احساس ناراحتی می کنند.

چگونه مدت درمان هایفو طول می کشد؟

اندازه منطقه درمان و برنامه انتخابی بر مدت زمان جلسه درمانی هایفو تأثیر می گذارد ، که می تواند بین 30 تا 90 دقیقه باشد. ما می توانیم در طول مشاوره شما تخمینی به شما ارائه دهیم.

آیا اینها اثرات جانبی ای دارند که با هایفو جمع می شوند؟

ممکن است بیماران بعد از جلسه چند روز قرمزی پوست را تجربه کنند. ممکن است مقداری تورم ، سوزن سوزن شدن یا حساسیت به طور موقت رخ دهد. اثرات کمتر رایج شامل کبودی جزئی و حساسیت به پوست است.

چقدر طول می کشد برای دیدن نتایج؟

ممکن است تأثیرات فوری از درمان را تجربه کنید. با این حال ، نتایج ممکن است تا 3 ماه طول بکشد و آنها تا 7 ماه بعد از درمان ادامه می یابند.

*

*

چگونه نتایج طولانی است؟

نتایج حاصل از یک درمان هایفو تنها ممکن است بیش از 1 سال طول بکشد. لطفا توجه داشته باشید که هر فرد ممکن است متفاوت به درمان پاسخ دهد.

رفتارهای بدن با هایفو

Continue Reading

دسته‌بندی نشده

هایفو درمانی برای لیفتینگ پوست : اولتراسوند

Published

on

هایفو درمانی برای لیفتینگ پوست : اولتراسوند

درمان لیفتینگ پوست با هایفو: حقایق و اطلاعات مهم

هایفو درمانی برای لیفتینگ پوست : اولتراسوند
با تمرکز بر انرژی بخشیدن مجدد به لایه های عمیق تر ساختاری در زیر سطح آن ، درمان لیفتینگ پوست هایفو یک روش ایمن ، مؤثر و موثر برای مردمی است که می خواهند علائم پیری را معکوس کنند و به طور یکنواخت سفت شوند – پوست خود را صاف کنند. این می تواند به طور موثری کیفیت و ظاهر پوست را تقویت کرده و عزت نفس شما را بهبود بخشد. اثرات طولانی مدت و طولانی مدت می تواند بدون خطرات تهاجمی و مدت زمان بهبودی طولانی همراه با جراحی سنتی لیفت صورت انجام شود.

نکات کلیدی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت:

I. دقیقاً عمل لیفتینگ پوست هایفو چیست؟
درمان با سونوگرافی با تمرکز بالا با استفاده از روش های زیبایی و زیبایی ، یک روش زیبایی و زیبایی است. با این وجود ، بسیاری از متخصصان نتایج طولانی مدت آن را با سبک قدیمی ، روشهای جراحی لیفت پوست ، منهای زمان بهبودی ، ناراحتی و سایر خطرات قابل مقایسه می دانند.

برای همه انواع پوست بی خطر است ، با این حال ، به طور کلی برای افراد بالای 30 سال که دارای شرایط پوستی متوسط ​​هستند ، بهتر عمل می کند. بنابراین ، اگر می خواهید ظاهر خود را محکم و زنده کنید ، لطفاً همانطور که در عمل با هایفو درمانی امکان پذیر است ، ادامه دهید.

دوم نحوه عملکرد و ترمیم پوست شما

درمان لیفتینگ پوست هایفو با استفاده از امواج فراصوت به منظور تحریک کلاژن و تولید الاستین ، گرما ایجاد و گردش می کند. که به نوبه خود باعث بلند و کشیده شدن پوست می شود و ظاهری کاملاً قابل مشاهده ، احیا کننده ، جلوه گر و جوان تر می کند.

بسیاری از پروتکل های درمانی با تأیید FDA ایالات متحده ، همراه با تحقیقات بیشماری از تحقیقات علمی و تاریخچه موارد ، تأیید می شوند که نتایج مثبت و طولانی مدت آن را تأیید می کنند.

III. برای دستیابی به نتایج ماندگار چند درمان مورد نیاز است: آیا عوارض جانبی احتمالی وجود دارد؟
این به ترکیبی از عواملی ، از جمله سن شما ، وضعیت پوست شما و استاندارد مراقبت از شما بستگی دارد. در اکثر موارد ، نتیجه بسیار مطلوبی که بین 2 تا 3 سال به طول انجامید ، معمولاً فقط پس از یک درمان هایفو قابل انتظار و دستیابی است. اگر رویه شما توسط یک متخصص ، متخصص ، متخصص پوست انجام شود ، تجربه شما عاری از درد و عوارض خواهد بود و نتایج نهایی شما رضایت بخش تر خواهد بود.
[smsbals4]

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 yaniteb.