Connect with us

دایود لیزر یا لیزر دایود

لیزر موهای زائد: 12 مورد که باید قبل از شروع درمان بدانید

Published

on

ليزر

اگر قصد لیزر موهای زائد را دارید ، هزینه مطالعه آن را پرداخت می کند. من می دانم که به راحتی وعده زندگی سالم و بی پروا را نمی توان فریب داد ، اما بسیار مهم است که ابتدا در مورد حقایق (و عوارض جانبی) آنها را مطالعه کنید ، تا مطمئن شوید که درمان مناسب شماست. گزینه های بسیار مختلفی در مورد موهای زائد وجود دارد ، از اپیلاسیون گرفته تا نخ و تراشیدن گرفته تا موهای زائد ، اما لیزر موهای زائد یکی از معدود گزینه هایی است که یک روش دائمی تر برای خلاص شدن از شر موهای بدن ارائه می دهد (در صورت تمایل بیش از حد). .

من زیر لیزر رفتم (به اسم تحقیق ، obvs) و اینجا چیزی است که یاد گرفتم …

1. این روند دردناک به نظر می رسد ، اما چندان هم بد نیست

دکتر دارون سوکران ، مدیر گروه پزشکی در کلینیک sk: n توضیح می دهد که لیزر موهای زائد با ارسال نور لیزر از طریق رنگدانه در مو کار می کند. “این نور به گرما تبدیل می شود ، که به فولیکول و لامپ مو آسیب می رساند.” من این احساس درد سریع و شدیدی را دیدم که بر روی پوستهای باریکتر در نزدیکی بینی ، چانه و معابد خود دردناک تر دیده ام. خوشبختانه لیزرهای مورد استفاده روی من دارای مکانیسم خنک کننده بودند (در واقع یک انفجار سرد دائماً در هوا که در آن محل قرار گرفتن لیزر بود) که واقعاً به آن کمک کردند. من همچنین احساس دردناک تر می کردم اگر دمای بدن به دلیل دویدن در سطح شهر افزایش یابد تا وقت ملاقاتم را به موقع انجام دهم. گرما + گرما = ouchies. بعداً درباره این مورد

2. صبر پرداخت می کند

دو یا سه هفته پس از اولین درمان شما طول می کشد تا اختلاف مشاهده شود و 8 -12 درمان برای به دست آوردن نتیجه کامل.

من بعد از 2 دوره درمان یا 8 هفته شروع به دیدن نتایج واقعی کردم. شما باید واقعاً با قرار ملاقات های خود هماهنگ باشید زیرا فولیکول های موی شما همه در مراحل مختلف رشد آنها قرار دارد ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که هر یک از آنها فرصتی برای زایمان می گیرند.

3. شما باید قبل از لیزر از موبر استفاده کنید / قبل از لیزر ، ناحیه را اصلاح کنید (همین کار برای آرایش)

لیزر می تواند با موهای روی سطح پوست واکنش نشان دهد و این باعث تحریک برخی از موها می شود و ممکن است بوی موهای سوخته را که از اول یاد گرفتم ، ترساند. خوشبختانه برای من ، می دانستم که کل (اصلاح کردن = موهای تیره تر ضخیم تر) یک اسطوره زیبایی مشترک است.

4- این یک روند بسیار سریع است

من برای قرار ملاقات های کامل چهره می روم و آنها فقط 20 دقیقه زمان می برند ، از جمله چت سریع و از بین بردن آرایش در شروع. مطمئناً مجبور شدم دوباره آرایش خود را بکار بندم اما حداقل می توانم بعد از آن بیرون بروم. اولویت های.

5- بعد نمی توانید به سالن ورزشی بروید

گرمای حاصل از لیزر به مدت 24 ساعت در پوست شما باقی می ماند ، بنابراین هیچ سالن ورزشی ، سونا ، دوش داغ ، آن را دریافت نمی کنید. اگر این کار را انجام دهید ، خطر ایجاد یک محیط گرم و دوست داشتنی برای رشد باکتری ها و ایجاد لکه ها را در معرض خطر خود قرار می دهید.

6. آماده شوید تا به طور جدی در مورد خورشید فکر کنید

متخصص پوست و مو شما را توصیه می کند که چه چیزی برای شما مناسب است ، اما ممکن است لازم باشد که شما تا حد امکان از آفتاب گرفتن و قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. همچنین در صورت برون دهی ، قبل از شروع درمان باید صبر کنید تا از بین برود. مجدداً ، متخصص پوست درباره تعطیلات آینده با شما تماس خواهد گرفت تا مطمئن شوید که تعطیلات در آینده ندارید و این ممکن است بر زمان قرار ملاقات بعدی شما تأثیر بگذارد. نگاهی ایمن بیندازید.

7- درمان با لیزر می تواند در بعضی موارد باعث رشد بیشتر شود

درست است ، انواع خاصی از موها می توانند طولانی تر و ضخیم تر تحریک شوند. اما نگران نباشید ، اگر مو مناسب نیست ، متخصص پوست شما به شما اطلاع می دهد.

8- شاید لازم باشد رژیم و محصولات زیبایی خود را تنظیم کنید

کرم های اسکراب ، گلیکولیک اسید و کرم های رتینول باید 2 روز قبل و بعد از درمان خودداری شود. من همچنین شروع به استفاده از ماسک صورت کردم و مرطوب کننده های اضافی را به رژیم خود اضافه کردم چون کمی خشک تر شدم. توصیه می شود به مدت 2 هفته قبل و بعد از لیزر ، از لایه برداری از مواد شیمیایی خودداری کنید و به همین ترتیب باید 1-2 هفته قبل از استفاده از برنزه تقلبی صبر کنید.

9. لیزر موهای زائد بیش از یک فایده دارد

با تعجب از یادگیری لیزر در واقع می تواند به تحریک موهای زائد AF کمک کند. دلیل این امر این است که این موها مو را به رشد مستقیم تشویق می کنند. “لیزا میسون ، رئیس استاندارد پزشکی ، گفت: sk: n.

10. شما نمی توانید موها را جمع کنید ، رنگ کنید یا موم کنید

زدن ، اپیلاسیون و سفید کردن روند کار را مختل می کند. اگر می خواهید در طول روند بدون مو باشید ، به جای آن ، مسیر اصلاح را طی کنید. شما به این نکات نیاز دارید تا هر تراشکاری طولانی تر شود.

11. روی تمام رنگ های پوست کار می کند

برای کشیدن لیزر ، مو فقط باید تیره باشد. sk: n از لیزرهای پالس طولانی NDYAG استفاده کنید – که برای درمان رنگ های پوستی رنگی یا تیره تر هستند.

12. ممکن است لازم باشد برای معالجه به بالا مراجعه کنید

بیشتر افراد 90 درصد کاهش دائمی در رشد مو را گزارش می دهند اما هورمون های نوسان دار باعث رشد مجدد مو می شوند.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دایود لیزر یا لیزر دایود

لیزر مو چیست: مرور کلی ، مزایا و نتایج مورد انتظار

Published

on

لیزر موی زائد

لیزر مو چیست: مرور کلی ، مزایا و نتایج مورد انتظار
بررسی اجمالی و تعریف

لیزر موهای زائد ، همانطور که در اصطلاح بسیار مطرح شده است ، روشی است که موهای ناخواسته از طریق قرار گرفتن در معرض پرتوهای لیزر که باعث تخریب فولیکول موی زیرین می شوند ، برداشته می شوند. این یکی از رایج ترین روشهای آرایشی است و اکنون حدود دو دهه است که به صورت تجاری در دسترس است. این ماده به یک جایگزین عالی ، بسیار پرکاربرد و مورد تأیید پوستی برای سایر روشهای موهای زائد از جمله موخوردن ، اپیلاسیون و اصلاح مو تبدیل شده است. محل های درمانی رایج برای لیزر موهای زائد شامل ناحیه بیکینی ، لب فوقانی ، چانه ، پا و ساعد است.

چگونه لیزر موهای زائد کار می کند

لیزر موهای زائد روشی است که توسط پزشک متخصص پوست و با استفاده از دستگاه لیزر سازی انجام می شود ، که باعث ایجاد پرتو شدید و ضربان دار نور می شود. این نور به سمت پوست هدایت می شود و باعث ایجاد آسیب موضعی در فولیکول مو ، منشأ رشد موها می شود ، در حالی که باعث آسیب دیدن یا گرم شدن بقیه پوست نمی شود. لیزرها به طور خاص ملانین (ماده مسئول رنگ مو) واقع در فولیکول مو را هدف قرار می دهند ، که به راحتی نور را جذب می کند و موها را در فولیکول از بین می برد. لیزرهای تأیید شده توسط FDA که معمولاً برای این روش مورد استفاده قرار می گیرند ، سیستم های یاقوت ، دیود ، الکساندریت و سیستم پالس شدید پالس هستند.

به دلیل این مکانیسم هدفمند کردن ملانین ، لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را برای موهای با رنگ تیره روی پوستهای با رنگ روشن ایجاد می کند. پیشرفت در تکنولوژی لیزر موهای زائد باعث تولید ماشینهای جدیدی شده است که می توانند برای پوست هایی با رنگ تیره استفاده شوند. تا به امروز ، لیزر موهای زائد برای موهای سفید ، خاکستری ، قرمز و بلوند توصیه نمی شود.

اگرچه لیزر می تواند موها را به طور موثری از بین ببرد و رشد مو را کند کند ، اما این روش تضمین موی دائمی موها نیست. هرچه فولیکول های مو بطور طبیعی بهبود می یابند و چرخه رشد مو از سر می گیرد ، ممکن است موها پس از یک دوره خاص بدون مو شروع به رشد کنند. چندین روش از بین بردن و نگهداری موها ممکن است برای از بین بردن کامل فولیکول های مو برای یک دوره طولانی تر و طولانی بدون مو لازم باشد.

مزایای لیزر موهای زائد

با استفاده از لیزر ، متخصصان پوست می توانند با اطمینان و به طور مؤثر مناطقی از موهای ناخواسته را با حداقل ناراحتی و عوارض نسبت به سایر روشهای کاهش مو درمان کنند. مزایای این روش به شرح زیر است:

دقت – لیزرها می توانند بطور دقیق و انتخابی رشته های درشت و موی تیره را هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف آن منطقه بدون آسیب نگه داشته می شود.
پیش بینی نتایج – نتایج حاصل از کاهش مو از طریق لیزر سازگار بوده است. حدود 90٪ از بیماران بعد از حدود 3-5 جلسه ریزش مو دائمی را تجربه می کنند.
سرعت و راحتی – یک پالس لیزر که تنها کسری از ثانیه را به خود اختصاص می دهد ، می تواند در همان زمان مقدار قابل توجهی مو را از بین ببرد. مناطق کوچک مانند لب فوقانی فقط در عرض چند ثانیه قابل درمان هستند در حالی که مناطق بزرگتر کمتر از یک ساعت طول می کشد.
بدون درد و راحت – لیزر موهای زائد باعث ناراحتی و دردی نمی شود که در مواقع شستشو و اپیلاسیون و عوارض بدی برای اصلاح مو ایجاد شده است.

مهمتر از همه ، لیزر موهای زائد شاید تنها روشی باشد که می تواند موهای دائمی را بعد از چند جلسه فراهم کند.

آماده سازی برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی محسوب می شود. قبل از انجام این عمل ، متخصص پوست شما می تواند تاریخچه پزشکی شما را بخواهد و بررسی کند و یک معاینه اصلی فیزیکی را انجام دهد ، خصوصاً در ناحیه ای که انجام این عمل انجام می شود. قبل از عمل به شما توصیه می شود:

حداقل چهار هفته قبل از درمان ، از لایه برداری های شیمیایی ، الکترولیز ، اپیلاسیون و ریختن اجتناب کنید ، زیرا ممکن است ریشه مو با این روش ها به طور موقت برداشته شود.
از برنزه کردن تخت و آفتاب گرفتن خودداری کنید زیرا این امر می تواند موهای زائد شده با ملانین را کمتر موثر کند.
از استفاده از دئودورانت ها ، عطرها و سایر مواد تحریک کننده احتمالی قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
در صورت بروز عوارض ، از مصرف آسپرین ، مکمل های گیاهی و داروهای ضد التهاب پیشگیری کنید تا خطر خونریزی احتمالی را کاهش دهید.
در هنگام لیزر مو چه انتظاری را باید داشت
این روش نسبتاً ساده است. متخصص پوست ، یک دستگاه لیزر دستی را روی پوست فشار خواهد داد. بسته به نوع لیزر مورد استفاده ، ممکن است یک ماده خنک کننده یا ژل در نوک وجود داشته باشد تا از پوست محافظت کند. با فعال شدن دستگاه لیزر ، پرتوی لیزر از پوست شما درست به فولیکول های مو منتقل می شود. معمولاً وقتی پرتوی لیزر فعال است ، هیچ حسی احساس نمی شود. پزشک ممکن است از کرم استروئیدی یا موضعی استفاده کند تا تحریک در ناحیه آسیب دیده به حداقل برسد.

چه نتیجه ای را می توان انتظار داشت

بعد از انجام عمل ، قرمزی و تورم فولیکولهای مو و همچنین درد و ناراحتی سبک ممکن است در ناحیه ای که این روش انجام شده است ، پیش بینی شود. کرمهای ضد عفونی کننده موضعی اغلب به همراه داروهای بدون نسخه ضد درد تجویز می شوند. متخصص پوست و مو نیز ممکن است توصیه کند که در هفته آینده منطقه را از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید دور نگه دارد.

Continue Reading

دایود لیزر یا لیزر دایود

لیزر موهای زائد بدن

Published

on

لیزر موهای بدن

لیزر موهای زائد

آیا شما از تراشیدن ، اپیلاسیون خسته شده اید؟ اکنون ، می توان “زیبایی” شما را بدون رفع خسته کننده ، دردناک و اغلب کوتاه مدت کشف کرد.

لیزر موهای زائد ، یک راه حل سریع و آسان برای کاهش دائمی موها را فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ زحمتی بهترین ظاهر خود را ببینید و احساس کنید.

خود را از موهای بدن ناخواسته آزاد کنید
راز لیزر موهای زائد ، فناوری اثبات شده از نظر بالینی است که سلولهای مسئول رشد مو را بدون آسیب رساندن به پوست اطراف ، هدف قرار داده و از بین می برد. این یک روش ساده برای کاهش دائمی مو است که سریع ، آسان و FDA پاک می شود. از همه بهتر ، جلسات درمانی فقط چند دقیقه طول می کشد.

برای درمان موهای ناخواسته به لیزر موهای زائد تکیه کنید:

صورت
زیر بغل
بازوها
سینه
بازگشت
خط مایو
پاها
مزایای لیزر موهای زائد
رفع موهای زائد سبک می تواند تقریباً برای همه ، از جمله تمام رنگ های پوست و بیشتر انواع مو ، کار کند. برای آقایان ، لیزر موهای زائد برای کاهش دائمی موهای قفسه سینه و پشت برای ظاهری جوانتر و تمیز مناسب است. برای خانم ها ، جایگزین بسیار خوبی برای کرم ها و اپیلاسیون برای کاهش مو روی صورت و بدن است ، از جمله مناطق ظریف اطراف لب و خط بیکینی.

مزایا شامل:

کاهش دائمی موهای صورت و بدن
درمان سریع ، آسان و بدون کمبود زمان
برای تعیین وقت ملاقات با لیزر موهای زائد ، کاهش وزن ، SculpSure یا سایر خدمات ما با ما تماس بگیرید. ما با افتخار با بیماران در مطب هایمان در یورکویل و ساندویچ ، ایلینویز رفتار می کنیم.

Continue Reading

دایود لیزر یا لیزر دایود

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

Published

on

لیزر

لیزر موهای زائد

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید.

لیزر موهای زائد یکی از متداول ترین روشهای آرایشی در ایالات متحده است. این نور بسیار غلیظ و متراکم به فولیکولهای مو می زند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کنند. که موها را از بین می برد.
مزایای لیزر موهای زائد
لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت ، پا ، چانه ، پشت ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است.

مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

دقت لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف خود را آسیب نبینند.

ادامه خواندن زیر
سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را همزمان انجام دهد. لیزر می تواند هر ثانیه تقریباً یک چهارم اندازه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب فوقانی در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

پیش بینی پذیری، قابل پیش بینی بودن. بیشتر بیماران بعد از متوسط ​​سه تا هفت جلسه ریزش مو دائمی دارند.

نحوه آماده سازی برای لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد چیزی بیش از موهای زائد ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که به انجام تمرین نیاز دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسین انجام این عمل را به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، چیدن ، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. این امر به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد ، که به طور موقت با اپیلاسیون یا زدن آنها از بین می رود.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.

در هنگام لیزر مو چه انتظاری دارید
درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت معالجه قرار می گیرند ، تا چند میلی متر از سطح پوست بریده می شوند. معمولاً داروی بی حسی موضعی 20 تا 30 دقیقه قبل از عمل لیزر برای کمک به لکه دار شدن پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موهای شما و همچنین پوست شما تنظیم می شود. رنگ

Continue Reading

Trending

Copyright © 2019 yaniteb.